OK
Dorsanco

مهندسی درسان

اندیشه های برتر جویای بهترین اند

 • 02634440950 - 09125631227
 •        


         

    اگر شما ساکن کرج هستید و تصمیم به تهیه و خرید آیفون تصویری در کرج را دارید تنها کافی است برای هماهنگی های بیشتر با شرکت فنی مهندسی درسان تماس گرفته تا اطلاعات کامل تری را در خصوص نحوه ی خرید آیفون تصویری به دست آورید

  فروش و نصب و راه اندازی آیفون تصویری در کرج

  شرکت مهندسی درسان ارائه دهنده ی خدمات نصب و راه اندازی فروش و انواع آیفون تصویری در کرج و سیستم های حفاظتی و نظارتی در استان البرز با ضمانت شرکتی کلیه محصولات و خدمات میباشد.
  آیفون تصویری ارزان قیمت در کرج 

  به شما عزیزان قول میدهیم که کیفیت و قیمت تمامی آیفون تصویری های موجود در مجموعه فنی مهندسی درسان در کرج را در هیچ جای کشور پیدا نخواهید کرد .
  به همین دلیل است که شرکت فنی مهندسی درسان مورد اعتماد همگان قرار گرفته است.


  آیفون تصویری
  نوعی در باز کن است که در مجموعه های مسکونی و یا تجاری نصب می شود.تا آیفون های تصویری این قابلیت را دارند که شخص می تواند از طریق آن پشت در را ببیند.

  آیفون های تصویری از لحاظ صفحه نمایش به دو نوع سیاه و سفید و رنگی در سایز های مختلف تبدیل می شوند. آیفون های تصویری میتوانند علاوه بر آنکه صدا را منتقل کنند تصویر را نیز به مانیتور داخل ساختمان منتقل کنند. و این امر امنیت را بالا می برد .


  آیفون
  تصویری به صورت کلی در دو نوع سیاه سفید و رنگی و همچنین بی سیم و با سیم در بازار وجود دارد.در مدل ها (video door phone ) سیستمهای ارتباطی هستند که مانند انواع آیفونهای معمولی ارتباط صوتی بین فرد مراجعه کننده و افراد داخل یک ساختمان را برقرار میکند. علاوه بر آن قادرند تصویر فرد مراجعه کننده را نیز بر روی مانیتور گوشی داخل ساختمان نمایش دهند در صورت لزوم حتی می توانند تصاویر افراد مراجعه کننده را با کمک تجهیزات جانبی ضبط نمايند. آیفون تصویری .


                                                                                 


  پنل جلوی در (
  camera ) آیفون تصویری

  این پانل ها در دو نوع رنگی و سیاه و سفید می باشند معمولاً نوع رنگی با علامت سه عدد بیضی به رنگهای قرمز و زرد و آبی روی پانل مشخص می شوند.قسمتهای اصلی پانل به صورت زیر است:

  1- صفحه فلزی (panel):که از جنس آلومینیوم آلياژي می باشدو دور آن لاستیکی برای جلوگیری از نفوذ آب قرار داده شده است.

  2- شیشه حفاظ لنز (camera window):برای جلوگیری از تاثیر مستقیم عوامل جوی روی لنز یا دستکاری لنز

  3-
  دوربین آیفون (ccd camera): تصویریاز نوع CCD میباشد و وظیفه دریافت تصویر را بر عهده دارد دارای دو نوع رنگی و سیاه وسفید است. لنز آن از نوع فیکس می باشد و زاویه ديد تنها با تغيير مکان دوربین قابل تنظیم است.

  4- LEDهای دریافت کننده نور مادون قرمز (infrared led): برای این است که دوربین بتواند در شب نیز دید داشته باشد

  5- بلند گو برای پخش صدا (speaker)

  6-
  شستی زنگ به تعداد طبقات (resident call button)

  7-میکروفون برای انتقال صدا به گوشی
  ( microphone)

  8-
  پیچهای مخصوص که برای باز و بسته کردن نیاز به آچار آلن دارد (tamper proof screw ).

  9-
  پیچهای تنظیم زاویه دوربین (angular adjust)( angel control)

  10-
  ترمینالهای اتصال سیم مانيتور درپشت پانل
  ( resident videophone connector)

  11-
  سيم اتصال تغذيه 12 ولت dc (power connection )

  12-
  سيم اتصال به در بازكن  (door opener (release connection wire


  گوشی
  (Monitor) (Video phone) آیفون تصویری

  گوشی نیز به دوصورت رنگی وسیاه و سفید وجود دارد. معمولاً گوشی های سیاه و سفید برای نمایش تصویر از لامپ تصویر استفاه می کنند و قسمت نمایش تصویر گوشی های رنگی به صورت
  LCD می باشد.


  منبع تغذيه (power source ) آیفون تصویری

  منابع تغذيه مورد استفاده در سيستم آيفون تصويري مانند منبع تغذيه آيفون
  هاي معمولي ميباشدو داراي خروجي 12 ولت dc وac است. خروجيac  براي تغذيه در بازكن استفاده ميگردد و خروجي dc مستقيما به سيمهاي آبي و قرمز پشت پانل وصل ميگردد.در پانلهاي يك طبقه اي كه فقط دو سيم مشكي براي اتصال تغذيه وجود دارد اتصال آن به منبع dc يا ac فرقي نميكند.


  قفل در بازكن (
  door release)(door lock ) آیفون تصویری

  دو نوع در بازكن در آيفونها استفاده مي
  شود.يك نوع با زنجير است كه از انرژي ذخيره شده فنر براي آزاد كردن زبانه در استفاده ميكند. نوع دوم نيازي به زنجير ندارد وتوسط يك مگنت زبانه به داخل كشيده شده و در باز ميشود.در بازكنهاي نوع دوم معمولا از منبع dc 12ولت يك آمپري تغذيه ميشوند.

  نگهداری از پنل آیفون تصویری
  پنل آیفون تصویری شما ممکن است کثیف شود یا حتی به جز آلودگی چیزهای دیگری به آن بچسبد با این حال شما می توانید با مراقبت صحیح، عمر طولانی ای برای حفظ بدنه، دوربین و کلیدهای پنل آیفون تصویری بدست آورید برای رسیدن به این منظور موارد زیر را در نظر بگیرید

  به هیچ عنوان از آب مستقیم برای شستشوی پنل آیفون تصویری استفاده نکنید
  برای لنز پنل آیفون تصویری خود محافظ قرار دهید که خط و خشی به آن وارد نشود به این دلیل که مات بودن و خط و خش داشتن صفحه ای که دوربین در پشت آن قرار دارد هم به زیبایی آن صدمه میزند و هم خطرناک است و باعث عدم تشخیص صحیح شما می شود و ممکن است درب را اشتباها بر روی افراد غریبه باز کنید
  مهمتر از همه اینکه توصیه می کنیم برای محافظت بیشتر پنل آیفون تصویری خود از قاب باران گیر که یک نوع محافظ در برابر سرما و بارندگی است استفاده کنید

  با رعایت همین اصول ساده در نگهداری از پنل آیفون تصویری می توانید از آیفون تصویری خود به مدت طولانی تر و البته با کیفیت بالاتر و خیال آسوده تر استفاده کنید