OK
Dorsanco

مهندسی درسان

اندیشه های برتر جویای بهترین اند

 • 02634440950 - 09125631227
 •                

  درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد (گردان)


  درب
  های اتوماتیک شیشه ای گردان دو بال، عمدتاً فاقد شفت مرکزی بوده و از آنجا که فضای کلی داخلی در‎‏‎بهای دو بال به دو قسمت تقسیم میگردد، فضای بسیار بزرگتری برای تردد افراد نسبت به مدلهای دیگر دربهای گردان ارائه مینماید . وجود یک فضای اختصاصی برای خروج در مواقع اضطراری با دهنه بازشوی بسیار مناسب که در حالت عادی بسته بوده و به عنوان بخشی از باله گردان درب به چرخش در میآیند، ضمن رعایت موارد ایمنی در مواقع خاص، شکوه و عظمت یک ورودی منحصر به فرد را متجلی مینماید .جلوگیری از ارتباط فضای داخل و بیرون، صرفه جوئی در مصرف انرژی، جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلودگی صوتی، سهولت تردد برای افراد دارای معلولیتهای جسمی و کودکان با توجه به مکانیسم های کنترلی بسیار پیشرفته آن مانند تنظیم اتوماتیک سرعت حرکت، قابلیت تنظیم نوع عملکرد درب در ساعات مختلف شبانه روز و نیز قابلیت اتصال به شرکت سازنده بصورت ریموت در مواقع لازم و اضطراری از سایر ویژگیهای این نوع درب است .

   

  درب اتوماتیک شیشه ای گردان سه بال با ظاهری شکیل و زیبا، جهت ورودی ساختمانهایی که صرفه جویی در انرژی سرمایی و گرمایی برای آنها حائز اهمیت است، پیشنهاد می گردند . این دربها توسط یک شفت در مرکز و سه باله که به شفت متصل است، حرکت افراد را هدایت مینمایند . در حالت عادی، بالهها حول محور شفت دوران نموده و افراد از یک سمت وارد فضای میانی شده و با حرکت چرخشی درب، از سمت دیگر خارج میشوند .

  درب‎ اتوماتیک شیشه ای گردان دارای یک کلید مخصوص معلولین میباشند که با فشردن آن، حرکت درب به اندازهای کند میشود که یک فرد معلول به راحتی بتواند از آن عبور کند . ضمناً قابلیت خروج اضطراری، این امکان را فراهم میسازد که باله ها روی هم خوابیده و کلیه فضای ورودی را برای فرار باز نمایند .  درب‎ اتوماتیک شیشه ای گردان چهار بال با ظاهری شکیل و زیبا، جهت ورودی ساختمانهایی که صرفه جویی در انرژی سرمایی و گرمایی برای آنها حائز اهمیت است، پیشنهاد میگردند . این دربها توسط یک شفت در مرکز و چهار باله که به شفت متصل است، حرکت افراد را هدایت مینمایند .


  تفاوت
  درب‎ اتوماتیک شیشه ای گردان سه بال و درب‏‎ اتوماتیک شیشه ای گردان چهار بال تنها در نوع تقسیم بندی فضای داخلی و تعداد بالههاست .
   
  درب‎های گردان چهار بال برای قطرهای بزرگ مناسب هستند . در حالت عادی، بالهها حول محور شفت دوران نموده و افراد از یک سمت وارد فضای میانی شده و با حرکت چرخشی درب، از سمت دیگر خارج میشوند .

  درب‎ اتوماتیک شیشه ای گردان دارای یک کلید مخصوص معلولین میباشند که با فشردن آن، حرکت درب به اندازهای کند میشود که یک فرد معلول به راحتی بتواند از آن عبور کند .
  ضمناً قابلیت خروج اضطراری، این امکان را فراهم میسازد که باله ها روی هم خوابیده و کلیه فضای ورودی را برای فرار باز نمایند .

   

   

  مزیت درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد (گردان)

  •مناسب برای مکانهای پرتردد مانند بانکها و اماکن عمومی

  •قطع ارتباط فضای بیرون و داخل و جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود گردوغبار

  •مکانیزم کاملا هوشمند و سرعت متغیر برای مواقع خاص

  •تفکیک مسیر ورود و خروج و کنترل آسان تردد نفرات

  •امکان اجرا بصورت 2پره و 3پره و 4پره با عرض های مختلف

  •کاملا بی صدا و با عملکرد ساده.