OK
Dorsanco

مهندسی درسان

اندیشه های برتر جویای بهترین اند

 • 02634440950 - 09125631227
 •                        

  دوربین مداربسته حرارتی


  دوربین مداربسته حرارتی یا گرمایی (Thermal CCTV Camera ) نوعی از دوربین مداربسته هستند که تصاویر خود را به جای نور با توجه به شکل حرارتی محیط می سازند.

   

  دوربین مداربسته حرارتی چطور کار می کنند؟


  دوربین
  مداربسته حرارتی ساختاری ساختاری تا حدی مشابه به دوربین  مداربسته عادی دارند. در این نوع دوربین ها بسیاری از قسمت های دوربین مدار بسته عملکردی مشابه دارند.


  دوربین مدار بسته
  حرارتی از طریق یک لنز پرتوهای گرمایی منتشر شده توسط اجسام گرم را بر روی چیپ تصویر گرمایی متمرکز می کنند. چیپ تصویر این دوربین مدار بسته به جای دیود حساس به نور از دیودهای حساس به پرتوهای گرمایی تشکیل شده است. این دیودها پس از برخورد پرتوهای گرما با توجه به شدت آن مقداری از ولتاژ را ایجاد می کنند که در نهایت به اطلاعات دیجیتال یا سیگنال های آنالوگ تبدیل می شود و از این طریق شما خواهید توانست آنها را در یک نمایشگر ببینید.  کاربرد دوربین مداربسته حرارتی

  دوربین مداربسته حرارتی با توجه به خصوصیات و مشخصاتشان تنها کاربری های مرتبط با ردیابی و تشخیص دارند. عمده کاربری این دوربین مدار بسته برای محل هایی با حساسیت امنیتی بالاست. این دوربین مدار بسته به کاربر امکان می دهد تا اطلاعات حرارتی محیط اطراف خود را دریافت کند. این اطلاعات می تواند نقش حیاطی در ایجاد امنیت بیشتر در محیط را داشته باشد.