OK
Dorsanco

مهندسی درسان

اندیشه های برتر جویای بهترین اند

 • 02634440950 - 09125631227
 •                            

  دوربین مداربسته صنعتی

   

   

  اصطلاح «دوربین مداربسته صنعتی» اصطلاحی است که به صورت عمومی در رابطه با شاخه ای دوربین مداربسته مورد استفاده قرار میگیرد. از آنجایی که این اصطلاح معنای مشخصی ندارد در این مقاله به دوربین های مورد اشاره این اصطلاح میپردازیم .

   

  دوربین مداربسته باکس
  در گذشته شکل های بسیار کمتری از دوربین مداربسته وجود داشتند. در واقع در ابتدا بیشتر دوربین مداربسته شکل باکس داشتند. بعدها شکل های دیگر از دوربین مداربسته هم رایج شدند و این موضوع الزام وجود اسامی مختلف را برای آنها به وجود آورد .
  به علت کاربری حرفه ای تر دوربین مداربسته باکس نسبت به بقیه انواع دوربین مداربسته بسیاری از افرادی که از گذشته در زمینه دوربین مداربسته کار میکنند این سری از دوربین ها را با نام دوربین مدار بسته صنعتی می‏شناسند .

   

  دوربین مداربسته بولت
  با توجه به مقاومت بسیار بالای دوربین  مداربسته بولت نسبت به شرایط نامناسب جوی مانند گرد و غبار یا رطوبت عده از فعالان در زمینه سیستم های حفاظتی این نوع از دوربین ها را با نام دوربین مداربسته صنعتی میشناسند .
  در واقع در اینجا اصطلاح صنعتی بر مقاومت دوربین مدار بسته در شرایط سخت دلالت دارد و نشان می دهد دوربین مدار بسته شما به سادگی در شرایط بد آب و هوایی آسیب نخواهد دید
  .

   

  دوربین مداربسته صنعتی کدام یک هستند؟

  اصطلاح دوربین مدار بسته صنعتی به صورت بسیار رایج در رابطه با دوربین های باکس مورد استفاده قرار می گیرد با این حال بهتر است به جای استفاده از این اصطلاح دقیقا دوربین مداربسته خود را با نام تخصصی آن بنامید تا از ایجاد ابهام در انتخاب دوربین مدار بسته دوری شود .