OK
Dorsanco

مهندسی درسان

اندیشه های برتر جویای بهترین اند

 • 02634440950 - 09125631227 • ویژگی های مثبت سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک )

      سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) موجود در بازار تنوع رنگی فراوان دارد.

      بزرگی سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) میتواند تا عرض ۶ متر و باز شوندگی ۳ متر ادامه پیدا کند.

      سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) دارای تنظیم  شیب از ۰ تا ۴۵ درجه میباشد.

      سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) مقاوم در برابر زنگ زدگی و زنگ خوردگی و آفتاب شدید

      ضد آب بودن سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) از رطوبت باران جلوگیری میکند.

      سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) وزن سبکی دارد.

      سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) زیبایی آن شکل شکیلی به مغازه میبخشد.

      پارچه سایبان برقی  ( سایبان اتوماتیک ) ضد اشعه ماوراء می باشد.


  نکات مهم در انتخاب سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک )

  در گزینش یک سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) چندین نکته اساسی وجود دارد.نکات مهم در انتخاب سایبان برقی شامل موارد زیر هستند:

  ۱-چگونگی کاربری محل سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک )

  ۲-میزان استفاده از سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک )

  ۳-میزان بودجه مشخص جهت تهیه و نصب سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) مورد نیاز

  توجه به مشخصات و ویژگی های محل مورد نظر سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) و انجام انتخاب مناسب با توجه به اطلاعات در دسترس می تواند از نکات مهم در انتخاب سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) باشد.

  خرید آگاهانه هر کالایی از جمله سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) می تواند نقشی مهم و اساسی در رفع نیاز های انسان بگذارد.  موارد کاربرد سایبان اتوماتیک

  سایبان اتوماتیک برای رستوران و کافی شاپ

  سایبان اتوماتیک محصولی جدید از سایبان برقی هاست که مدرن و کارآمد است.

  سایبان اتوماتیک بخاطر سبک بودن و همینطور دوام و محکم بودن پارچه ، باز و جمع کردن راحت آن ، یک ایده و محصولی از لحاظ معماری مناسب و به صرفه اقتصادی برای رستوران و کافی شاپ های سرباز و به صورت کلی فضاهای بدون کاربری به شمار می آید.

  در کشور  ایران برای تهیه و ساخت سقف جمع شو یا همان سقف متحرک ( سایبان اتوماتیک )  بنا بر تنوع آب و هوا باید در هر منطقه از متریال و پارچه خاص مقاوم و سازگار با شرایط همان منطقه استفاده کرد.

  ضرورت استفاده از سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) برای استخر های شخصی یا عمومی

  اگر یک استخر شخصی یا تفریحی داشته باشید حتما درک کرده اید که شنا و آب تنی یا استراحت در کنار آن در صورت عدم وجود سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) اصلا لذتی نداشته و آفتاب میتواند این خوشی را از شما سلب کند.

  وجود سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) برای استخر های رو باز ضروری بوده و علل های مختلف آن مثل آسیب رسیدن اشعه های مضر آفتاب به پوست میتواند دردسر ساز باشد.  سایبان اتوماتیک برای تراس یا حیاط منزل


  شاید وقتی هوس کرده اید در حیاط یا تراس منزل خود بشینید و یک نوشیدنی بخورید هوا بارانی بوده یا در ساعت اوج تابش نور خورشید قرار داشته است.
  نگران نباشید هنوز هم دیر نیست. میتوانید با برقراری تماس با کارشناسان ما در شرکت مهندسی درسان نمایندگی فروش سایبان اتوماتیک در کرج ،یک سایبان اتوماتیک برای حیاط منزل خود تدارک ببینید. سایبان اتوماتیک علاوه بر حفاظت ناحیه تحت پوشش خود از آفتاب شدید ، حفاظت از رطوبت باران و گردو غبار اضافی هوا را بر عهده دارد.  سایبان برقی ( سایبان اتوماتیک ) برای پنجره منزل

  گاهی پنجره خانه ، به سوی نور خورشید و تابش آن قرار میگیرد. در این مواقع ، تابش مستقیم نور خورشید باعث میشود خانه گرم شده و حتی گاهی رد آفتاب داخل خانه بیفتد.

  حتی تراس ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. گاهی نور آفتاب باعث گرم شدن شدید تراس ها میشود و بارش باران تراس را خیس و کثیف میکند.

  وجود یک سایبان اتوماتیک در این مواقع ضروری است. یک سایبان اتوماتیک مناسب میتواند در تراس یا بالای پنجره شما نصب شود و مانع از تابش شدید آفتاب و گرم شدن خانه و تراس شما شود.