OK
Dorsanco

مهندسی درسان

اندیشه های برتر جویای بهترین اند

 • 02634440950 - 09125631227
 •            

  تیغه شفاف شیشه‎ای طلقی نانو پلی کربنات  این تیغه های
  کرکره برقی معمولاً جهت اماکنی نظیر بانکها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود، کاربرد دارد. این کرکره برقی ها علاوه  بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV ، در مقایسه با سایر کرکره برقی ها بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت دارد. با توجه به اینکه هر متر مربع از کرکره برقی شفاف حدوداً 11 کیلوگرم وزن دارد، توصیه میشود این تیغه ها بهمراه موتور ساید مورد استفاده قرار گیرند .


  این تیغه ها از مواد پلی کربنات با مقاومت مکانیکی بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه در رنگهای گوناگون از جمله شیشه ای، دودی رنگ، برنز، آبی، مسی رنگ و ... ساخته می
  شوند. کرکره برقی شفاف پلیکربنات بدون رنگ بیشترین شفافیت را دارا است و با توجه به نیاز کارفرما امکان تولید آن با رنگهای گوناگون وجود دارد و در صورت نیاز می توان با افزودن مواد و یا انجام سند بلاست آنرا به کرکره برقی مات تبدیل نمود.


  تیغه های
  کرکره برقی شفاف با استفاده از لوله های آلومینیومی یا زوارهای آلومینیومی و یا  لوله استیل به یکدیگر متصل میشوند . جهت کرکره برقی با عرض دهنه کوچک ( حدوداً تا 4 متر ) از کرکره برقی شفاف با لوله و یا زوار آلومینیومی استفاده میشود ولی برای پروژههایی با عرض دهنه بزرگ و همچنین پروژه هایی که امنیت و خاصیت ضد سرقت برای ما از اهمیت برخوردار است کرکره برقی شفاف با لوله استیل توصیه میگردد.


  تیغه های کرکره برقی شفاف را می توان بصورت ترکیبی با سایر تیغه
  های کرکره برقی استفاده نمود. عوامل تاثیر گذار بر قیمت تیغه های پلی کربنات:
  1- کیفیت و برند مواد اولیه آن 2- ضخامت تیغه شفاف و وزن هر متر مربع آن 3- جنس لوله و یا زوار بین تیغه ها و رنگ آن می
  باشد .