OK
Dorsanco

مهندسی درسان

اندیشه های برتر جویای بهترین اند

 • 02634440950 - 09125631227
 •            


  استفاده از کرکره برقی روز به روز در حال افزایش می باشد.شاید در گذشته های نه چندان دور معدود مغازه ای کرکره برقی داشت.ولی در حال حاضر اکثر مغازه ها و فروشگا ها از کرکره برقی استفاده می کنند.علاوه بر این کرکره برقی در بخش خانگی هم برای درب پارکینگ کاربرد دارد.ساخت کرکره برقی نیازمند رعایت یک سری اصول ایمنی و بهره بردن از قطعات خاصی است.ماشیقن آلات ساخت کرکره برقی اکثراً از کشور های آلمان و ترکیه وارد می شود. ساخت کرکره برقی خود را همیشه به افراد متخصص واگذار کنید.بعد از مرحله ساخت کرکره برقی نوبت به نصب کرکره هوشمند می رسد که آن هم از اهمیت بالایی برخوردار است. بار ها پیش آمده است که ساخت کرکره برقی به خوبی انجام می شود. اما به علت سهل انگاری در مرحله نصب کرکره هوشمند کار به اصلاح خوب از کار در نمیاید..گروه مهندسی درسان با داشتن سال ها تجربه در زمینه ساخت کرکره برقی و نصب کرکره هوشمند آمادگی خود را برای انجام پروژه های شما اعلام میدارد.


  تیغه غضروف دار
  این نوع تیغه کرکره مشابه تیغه آلومینیوم آکسترود  است با این تفاوت که مابین دو تیغه، یک قطعه واصل ( غضروف آلومینیوم با مقطع
  S ) قرار می گیرد و علاوه بر زیبایی باعث حرکت نرم کرکره برقی و در نتیجه کاهش صدا میشود. لازم بذکر است برترین نوع تیغه کرکره غضروفی برای کرکره برقیهای سایز کوچک و متوسط تیغه غضروفی سایز 90 ( 70 تیغه + 20 غضروف ) میباشد. تیغه های کرکره برقی غضروفدار درجه یک معمولاً به ازای هر متر مربع 10 الی 11 کیلوگرم وزن دارند و بدلیل وزن بالا توصیه میشود که این تیغهها به همراه موتور ساید استفاده شوند .

  تیغههای کرکره برقی غضروفدار بدلیل چرخش نرم و راحت در بالای رول و ضخامت و وزن بالای تیغه، بسیار کم صدا تر از تیغه های نرمال هستند و عمر مفید آنها نیز به مراتب بیشتر میباشد . در هنگام سفارش تیغه غضروفدار باید توجه داشت که غضروف آن بصورت آلومینیوم توپر و ضخیم با مقطعی به شکل حرف S‌ انگلیسی باشد . همانطور که در عکس کرکره برقی های بالا قابل مشاهده است با توجه به نظر و سلیقه کارفرما، میتوان رنگ تیغه اصلی و غضروف را از دونگ مجزا انتخاب نمود .