OK
Dorsanco

مهندسی درسان

اندیشه های برتر جویای بهترین اند

 • 02634440950 - 09125631227
 •  

  موتور های توبلار کرکره برقی بیشترین کاربرد را در نصب  کرکره برقی دارند. موتور های توبلار کرکره برقی به علت عدم نیاز به کاسه فنر نصب راحت تری نسبت به موتور های سانترال کرکره برقی دارند. این موتور ها به شکل استوانه ای بوده و داخل لوله کرکره برقی فرو می روند. یعنی دقیقا بر عکس موتور سانترال کرکره برقی که در آن جا کاملاٌ لوله ثابت است و موتور و کاسه فنر می چرخد که در این جا کل لوله کرکره برقی می چرخد بدین ترتیب که اول موتور کرکره برقی وارد لوله کرکره برقی می شود و در طرف دیگر یک بلبرینگ نصب می شود. که وظیفه حفظ تعادل لوله کرکره برقی را به عهده دارد. درهای کرکره ای در راستای رفاه و سهولت استفاده مجهز به موتور و متعلقاتی شده اند که موجب اتوماتیک شدن کرکره برقی و نیز هوشمند سازی کرکره برقی شده اند.
  کاربرد موتور توبلار کرکره برقی در کرکره برقی مغازه و کرکره برقی پارکینگ که جزو جاهای کم تردد به حساب میایند مورد استفاده قرار می گیرند. موتور کرکره برقی توبلار در انواع استاندارد حداکثر تا 14 نیوتن بر متر مربع تولید و جهت کرکره های کوچک تا 15 متر مربع نصب می گردد. یکی از مزیت های قابل توجه موتور کرکره برقی توبلار این است که در داخل رول کرکره برقی قرار می گیرد و و فضای خاصی را اشغال نمی کند.
  موتورهای قابل ارائه به مشتریان شامل موتورهای تیوبلار ( توبولار )،  ساید
  و سنترال می باشد که این سه سبک موتور شامل مدلهای مختلف با توجه به تجربهکاری چندین ساله این شرکت در زمینه نصب و راه اندازی  میباشد. شایان ذکر است که موتورهای پیشنهادی گروه مهندسی درسان دارای قدرت وتوان بالا وعمر مفید میباشد.

    
   
   
   

  موتور کرکره برقی توبلار(Tubular )

   

  این نوع موتور کرکره برقی با شکل ظاهری لوله مانندی که دارند درون لوله یا شفت نصب می شوند و نسبت به انواع دیگر موتورهای درب های کرکره ای از قدرت و توان کمتری برخوردارند و از این جهت عموما برای درب های پارکینگ با تردد کم،مغازه های کوچک و نیز پنجره ها استفاده میشوند. این  موتور ها فضای کمتری را نسبت به موتورهای ساید اشغال میکنند و جهت کرکره با تردد متوسط و وزن تا 140 کیلوگرم (توبلار صنعتی تا 350 کیلوگرم) توصیه میشوند. این نوع موتور کرکره برقی نسبت به سایر موتورها از قیمت پایینتری برخوردار است ولی میزان تردد مجاز آنها نیز کمتر از موتورهای ساید میباشد. این موتورهای کرکره برقی دارای برق اضطراری نمیباشند و دارای خلاص کن دستی جهت استفاده در هنگام قطع برق میباشد.

    

  مزایای کرکره برقی با موتور توبلار :


  - قرار گرفتن درون رول
  کرکره برقی و اشغال فضای کم

  - قیمت پایین در مقایسه با سایر موتورهای کرکره برقی
  -کاهش مصرف برق

   

  معایب کرکره برقی با موتور توبلار :


  - جهت
  کرکره برقی با میزان تردد بالا مناسب نمیباشد

  - جهت کرکره برقی سنگین وزن مناسب نمیباشد

  - در صورت خرابی نیاز است که کل کرکره برقی دِمونتاژ شود تا اینکه موتور تعویض گردد

  - در صورت خرابی و خلاص شدن گیربکس فاقد سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره برقی میباشد

  - بصورت پیش فرض برق اضطراری ندارد (فاقد UPS ) در صورت نیاز میتوان باتری و ups به صورت جداگانه برای آن تهیه کرد.