OK
Dorsanco

مهندسی درسان

اندیشه های برتر جویای بهترین اند

 • 02634440950 - 09125631227

 • درهای کرکره ای در راستای رفاه و سهولت استفاده مجهز به موتور و متعلقاتی شدند که موجب اتوماتیک شدن و نیز هوشمند سازی آنها شده است.
  موتورهای کرکره برقی قابل ارائه به مشتریان شامل موتورهای
  کرکره برقی  تیوبلار (توبولار) ، کرکره برقی ساید و کرکره بر قی سنترال می باشد که این سه سبک موتور کرکره برقی شامل مدلهای مختلف با توجه به تجربه کاری چندین ساله این شرکت در زمینه نصب وراه اندازی میباشد. شایان ذکر است که موتورهای پیشنهادی  گروه مهندسی درسان دارای قدرت وتوان بالا وعمر مفید میباشد.

   

  موتور کرکره برقی سانترال

   

  موتور کرکره برقی سنترال یا موتور کرکره برقی مرکزی نوع دیگری از موتور های کرکره برقی هستند. که برای کرکره های برقی با وزن و اندازه های متوسط استفاده می شوند. این نوع موتور کرکره برقی در مرکز شفت کرکره برقی قرار میگیرد و به همین دلیل موتور کرکره مرکزی یا سنترال (سانترال) نامیده میشود. از مزایای این نوع موتور کرکره برقی حرکت سریع و روان در مقایسه با موتور کرکرههای توبلار و ساید میباشد. بدلیل اینکه این موتور نیاز به فنر بندی شفت کرکره برقی دارد نصب آن مشکل و هزینه نصب آن بالا میباشد و امروزه عمده ترین کاربرد آن نصب بر کرکرههای قدیمی ( لانه زنبوری ) و اتومات نمودن آن کرکرهها میباشد.

   

  مزایای موتور کرکره برقی سنترال :

  -حرکت سریع روان

  -عملکرد سریع و آسان خلاص کن جهت استفاده در هنگام

  -قابل نصب بر روی کرکره های لانه زنبوری قدیمی و تبدیل آنها به کرکره برقی

   

  معایب موتور کرکره برقی سنترال :

  - نصب دشوار و هزینه نصب بالا

  - اگر به صورت درست و استاندار نصب نشود موتور و فنرها بر روی تیغههای کرکره خش می اندازند

  - تعمیرات آن نیاز به مهارت فنی بالایی دارد و در صورت خرابی نیاز است که کل کرکره برقی و شفت آن پیاده شود.